Jump to main content

Technolog

Saferoad Pomerania z siedzibą w Szczecinie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

TECHNOLOG

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie dokumentacji technologicznej

a)      Opracowanie list materiałowych

b)      Opracowanie list cięcia

c)      Opracowanie list wysyłkowych

d)      Wykonanie rysunków wykonawczych

  • Wycena ofert z uwzględnieniem technologii wykonania

Oczekiwania:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność obsługi oprogramowania: ACAD, MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziany Inventor

Oferta:

  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Kandydatów prosimy o kontakt:

Magdalena Kierszke

M +48 882 145 486

magdalena.kierszke@saferoad.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677)”.