Jump to main content

Specjalista ds. sprzedaży i logistyki

Firma produkcyjna, Saferoad Pomerania Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, poszukuje kandydata na stanowisko:

                                    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I LOGISTYKI

Opis stanowiska/ Zakres obowiązków:

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami- budowanie relacji
  • Bieżąca obsługa zamówień oraz zapytań ofertowych
  • Przygotowywanie, wysyłanie i analiza ofert handlowych
  • Organizowanie i rozliczanie wysyłek wyrobów do klientów i podwykonawców
  • Przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej/ Organizowanie odpraw celnych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pracę na umowę o pracę
  • możliwość prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty sportowej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym ze sprzedażą i logistyką
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Dodatkowe wymagania:

  • Zdolność komunikacji interpersonalnej i budowania relacji
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
  • Dokładność, dyspozycyjność, otwartość na nowe rozwiązania, solidność i analityczny umysł, odpowiedzialność, punktualność
  • Mile widziana znajomość systemu SAP (bądź innego systemu ERP)

Kandydatów prosimy o kontakt:

Magdalena Kierszke

M +48 882 145 486

magdalena.kierszke@saferoad.pl

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Saferoad Pomerania Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Stanisława Dubois 23 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.