Jump to main content

Operator wózka widłowego

Firma produkcyjna, Saferoad Pomerania Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek konstrukcji stalowych i palet
  • Kontrola ilościowa rozładowywanych elementów stalowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • obsługa komputera

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty sportowej

Kandydatów prosimy o kontakt:

Magdalena Kierszke

M +48 882 145 486

magdalena.kierszke@saferoad.pl

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Saferoad Pomerania Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Stanisława Dubois 23 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.