Jump to main content

PION OBSŁUGI KLIENTA I WSPARCIA PRODUKCJI

KIEROWNIK PIONU OBSŁUGI KLIENTA I WSPARCIA PRODUKCJI

Magdalena Kierszke
Kierownik Pionu Obsługi Klienta i Wsparcia Produkcji
Tel. +48 882-145-486
E-mail: magdalena.kierszke@saferoad.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Magdalena Bera
Kierownik Działu Handlowego
Tel. +48 696093069
E-mail: magdalena.bera@saferoad.pl

Marek Jaroszyński
Specjalista ds. Sprzedaży i Logistyki
Tel. +48 668447107
E-mail: marek.jaroszynski@saferoad.pl

 

DZIAŁ PROJEKTOWY

Krzysztof Konecki
Kierownik Biura Projektowego
Tel. +48 608630932 
E-mail: krzysztof.konecki@saferoad.pl 

Aleksandra Berdowska
Projektant
Tel. +48 728391025
E-mail: aleksandra.berdowska@saferoad.pl

DZIAŁ KALKULACJI

Krzysztof Czeszyński
Specjalista ds. kalkulacji
Tel. +48 728386764 
E-mail: krzysztof.czeszynski@saferoad.pl

Wiesław Jarosz
Specjalista ds. kalkulacji
Tel. +48 728386764 
E-mail: wieslaw.jarosz@saferoad.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW

Arek Furutin
Kierownik Działu Zakupów
Tel. +48 600 265 465
E-mail: arek.furutin@saferoad.pl

Aleksander Wiśniewski
Specjalista ds. Zakupów
Tel. +48 502 250 554
E-mail: aleksander.wisniewski@saferoad.pl

Magdalena Włodarczyk
Specjalista ds. Zakupów
Tel. +48 795 550 003
E-mail: magdalena.wlodarczyk@saferoad.pl

 

DZIAŁ TECHNOLOGICZNY

Renata Smuczak
Technolog
Tel. +48 728391025
E-mail: renata.smuczak@saferoad.pl

Mateusz Stefański
Technolog
Tel. +48 728391025
E-mail: mateusz.stefanski@saferoad.pl

Marek Bieńkowski
Technolog
Tel. +48 728391025
E-mail: marek.jr.bienkowski@saferoad.pl

Patrycja Głogowska
Technolog
Tel. +48 728391025
E-mail: patrycja.glogowska@saferoad.pl

DZIAŁ PLANOWANIA

Maria Mazuro
Specjalista ds. Planowania
E-mail: maria.mazuro@saferoad.pl

Katarzyna Błażejczak
Specjalista ds. Planowania
E-mail: katarzyna.blazejczak@saferoad.pl

DZIAŁ MAGAZYNU

Zbigniew Makulski
Magazynier
Tel. +48 608630902
E-mail: zbigniew.makulski@saferoad.pl

Pomocnik Magazyniera
Tel. +48 608351840

DZIAŁ TRANSPORTU

Łukasz Waszczuk
Pracownik Transportu
Tel. +48 602735972
E-mail: lukasz.waszczuk@saferoad.pl